top of page
růžový hák.png

Dermatologie - specializovaná ambulance pro vyšetření znamének

Vítejte v naší ambulanci, kde se staráme o zdraví vaší kůže.

Naše ordinace je úzce specializovaná na diagnostiku a prevenci kožních nádorů.

Provádíme celotělové vyšetření kůže (Total Body Skin Examination - TBSE).

Při diagnostickém procesu integrujeme nejmodernější inteligentní technologie s odborným lékařským posouzením a letitými zkušenostmi, poskytujíc tak naším klientům nejoptimálnější diagnostický standard moderní medicíny.

Naše péče zahrnuje také preventivní i léčebné chirurgické odstranění kožních znamének, důraz klademe i na estetický výsledek.

 

Pokud máte obavy z kožního znaménka, barevné či jiné změny na kůži, nebo dbáte na prevenci a chcete odborné sledování, zavolejte nám a domluvte si svou návštěvu.

Co nabízíme

  • Vyšetření pigmentových skvrn – zahrnuje komplexní kožní vyšetření se zaměřením na prevenci kožních nádorů s využitím digitální epiluminiscenční videodermatoskopie.

  • Operační zákroky na kůži v lokální anestezii k odstranění celého spektra kožních útvarů, v případě indikace včetně histologického vyšetření.

  • Laserové výkony za účelem léčebným a estetickým.

Co nabízíme

Proč je prevence důležitá

Nejobávanější kožní nádor je bezesporu maligní melanom. Patří mezi nádory s nejrychleji rostoucí incidencí, která se navíc trvale zvyšuje. Rizikoví jsou zejména lidé světlého fototypu, s vysokým počtem „znamének“, s rodinnou anamnézou melanomu a lidé nadměrně exponování UV záření. Každé spálení kůže zejména v dětství zvyšuje do budoucna rizika kožních nádorů. Základem úspěšné léčby maligního melanomu je jeho včasné rozpoznání a chirurgické odstranění. Dermatoonkologické vyšetření nelze nahradit telefonickým rozhovorem ani vyfocenou fotkou. Lékař - dermatolog kromě anamnézy a klinického vyšetření navíc analyzuje množství dermatoskopických obrazových informací, které jsou souhrou určitých diagnostických algoritmů a vyžadují dlouholetou praxi lékaře a přítomnost pacienta při vyšetření. Na základě našich zkušeností můžeme konstatovat, že nezřídka pacient přichází k vyšetření s naprosto benigním útvarem, který mu dělá starosti a naopak útvary, které jsou vysoce rizikové doposud považoval za bezpečné, nebo o nich obvykle ani neví. 

Proč je prevence důležitá

Co je to dermatoskopie

Dermatoskopie je neinvazivní přístrojovou vyšetřovací metodou, která nám umožňuje vizualizovat struktury, které není možné vidět pouhým okem. V některých případech využíváme digitální dermatoskopii, včetně nejmodernějších softwarů umožňujících matematicky analyzovat, sdílet a porovnávat získaná data a využívat možnosti telemedicíny.

Co je to dermatoskopie

Ceník

Storno podmínky + poplatek za neomluvenou absenci:

V případě omluvy z placených termínů min. 3 pracovní dny předem nebude účtován storno poplatek. Pokud se omluvíte 2 pracovní dny předem, bude účtován poplatek ve výši 50% ceny služby. Pokud se omluvíte 1 pracovní den a méně nebo se neomluvíte, účtujeme  poplatek ve výši 100% ceny služby.  

Zrušení termínu můžete provést emailem: dermatologie@urodermmedical.cz (preferujeme), vyplněním kontaktního formuláře nebo telefonicky +420 770 628 877

Ceník
bottom of page