top of page

UroDerm Medical

Firma vznikla v roce 2019 jako rodinný projekt dvou lékařů v oborech urologie a dermatovenerologie. Chceme společně poskytovat nejkvalitnější služby v obou oborech na základě dlouhodobě získávaných znalostí na klinických pracovištích Urologická klinika 2.LF UK a FNMotol, Dermatovenerologická klinika VFN a 1.LF UK, kde jsme se opakovaně podíleli na klinicko-výzkumné činnosti. Naše ordinace jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji. Současně je naší předností schopnost s klienty jednat srozumitelně a empaticky.

 

Pokud budete s naší péčí spokojeni, můžete s námi být dalších 30 let.

modrý hák.png
modr%C3%BD%20h%C3%A1k_edited.png

MUDr. Ivo Minárik, Ph.D. FEBU

Vzdělání​:

 • 2004 – promoce 2.lékařská fakulta Univerzity Karlovy

 • 2011 – atestace v oboru urologii

 • 2011 – Evropská zkouška z urologie – FEBU (fellow of European Board of Urology)

 • 2014 – Ph.D. – disertace na téma „Dendritické buňky u solidních nádorů urogenitálního systému“, obor experimentální chirurgie. Provedeno ve spolupráci s Ústavem imunologie 2.LF UK a FNMotol.

Pracovní praxe:

 • 2004 - 2019 – Urologická klinika 2.LF UK a FNMotol

 • 2014 – Urologické oddělení FNOstrava

 • Od 2015 odborný asistent 2.LF UK

 • Od 2016 vedoucí lékař standardního oddělení Urologické kliniky 2.LF UK a FNMotol

 • 2016 – 2017 – Urocentrum Praha

 • Od 2017 Klinika JL s.r.o. Praha

 • Od 2020 Uroderm Medical s.r.o.

modrý hák.png

Během studií absolvoval odborné stáže v Londýně (King’s college) a Brazílii. Od 2004 – 2019 lékař Urologické kliniky 2.LF UK a FNMotol (od 2015 vedoucí lékař urologického oddělení). V 2014 obhájil disertační práci (Ph.D.). Pravidelně prezentuje výsledky klinické práce na českých i evropských sympoziích.

MUDr. Marianna Mináriková

2.LF Univerzity Karlovy, Nemocnice Motol

NTNU - University of Trondheim, Norway

St. Thomas' Hospital London, UK

VFN Praha - Dermatovenerologická klinika

r%C5%AF%C5%BEov%C3%BD%20h%C3%A1k_edited.
Mari.png

Prostory

Naše ambulance se nacházejí v přízemí polikliniky Cordeus v blízkosti metra A Bořislavka (3min chůze). Před budovou je parkoviště pro klienty polikliniky v rámci placených zón parkování (20Kč/hod), lze parkovat za budovou v ul. Na Rozdílu (10Kč/hod) nebo v nově otevřeném Bořislavka centru (5min chůze), kde je 1hod zdarma, další pak za 40Kč.

Jsme vybaveni nejnovějšími přístroji pro dermatovenerologii (digitální videodermatoskop s možností dlouhodobého sledování kožních afekcí, CO2 laser) a urologii (zcela nový ultrazvukový přístroj Philips Affinity 70G se sondami na vyšetření břišních orgánů, mužského genitálu a transrektální vyšetření prostaty, umožňuje provedení cílené biopsie prostaty pomocí fúzovaného obrazu magnetické rezonance a živého ultrazvukového obrazu prostaty; nová urodynamická aparatura Medetron Dynamic mini, flexibilní cystoskop Olympus CYF-5). Máme k dispozici zákrokový sálek k provádění menších výkonů na kůži a mužském genitálu.

Ivo
Mari
Prostory
bottom of page