top of page

Zásady ochrany osobních údajů na našich webových stránkách www.urodermmedical.cz

Jaký typ informací shromažďujeme?

Shromažďujeme a ukládáme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám poskytneme jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme přihlášení, e-mailovou adresu, heslo, informace o připojení a historii plateb. Pomocí softwarových nástrojů můžeme měřit a shromažďovat informace o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakci se stránkami a metod používaných k procházení mimo stránku. Shromažďujeme také osobní údaje (včetně jména, telefonu, e-mailu, hesla, komunikace, příslušenství ke zdravotní pojišťovně, zdravotní obtíže, pro které se k nám hlásíte), platební údaje (včetně informací o kreditní kartě), komentáře, zpětnou vazbu, doporučení a osobní profil, pokud jste dané údaje poskytli.

Jak shromažďujeme informace?

Když provádíte transakci na našich webových stránkách nebo si rezervujete termín vyšetření na našem pracovišti, shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, telefon, e-mailová adresa, příslušenství ke zdravotní pojišťovně, zdravotní obtíže, pro které se k nám hlásíte. Vaše osobní údaje budou použity pouze z níže uvedených konkrétních důvodů.

Proč shromažďujeme takové osobní údaje?

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

  • Poskytování a provozování online konzultací

  • Poskytovat našim klientům možnost se objednat na vyšetření online dle vlastního výběru

  • Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele s oznámeními a zprávami souvisejícími se službami;

  • Vytvářet souhrnné statistické údaje a další agregované a/nebo odvozené neosobní údaje, které můžeme použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb;

  • Dodržovat všechny platné zákony a předpisy.

 

Jak ukládáme, používáme, sdílíme a zveřejňujeme osobní údaje návštěvníků vašich stránek?

Naše společnost je hostována na Wix.com platformě. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje možnost objednání a prodávat naše služby pro vás. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím úložiště dat wix.com, databází a obecných Wix.com aplikací. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za bránou firewall.

Všechny přímé platební brány nabízené Wix.com a používané naší společností dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak spravuje PCI Security Standards Council, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečnou manipulaci s informacemi o kreditních kartách naším obchodem a poskytovateli služeb.

Jak komunikujeme s návštěvníky našich stránek?

Můžeme Vás kontaktovat prostřednictvím emailu, SMS nebo telefonicky v případě vyjasnění objednávky k vyšetření nebo online konzultaci, nebo pokud nás budete kontaktovat dotazem prostřednictvím emailu nebo kontaktního formuláře.

Jak můžete svůj souhlas odvolat?

Pokud již nechcete, abychom vaše údaje zpracovávali, kontaktujte nás na email: info@urodermmedical.cz nebo nám pošlete dopis na adresu Uroderm Medical s.r.o., Na dlouhém lánu 563/11, Praha 6, 16000.

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli změnit, proto je často kontrolujte. Změny a vyjasnění vstoupí v platnost ihned po jejich zveřejnění na webových stránkách. Pokud provedeme podstatné změny těchto zásad, budeme vás zde informovat, že byly aktualizovány, abyste byli informováni o tom, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, je používáme a/nebo zveřejňujeme.

Kontaktní údaje

Pokud byste chtěli: přistupovat, opravovat, měnit nebo mazat jakékoli osobní údaje, které o vás máme, kontaktuje nás prostřednictvím emailu na adrese info@urodermmedical.cz nebo nám pošlete dopis na adresu: Uroderm Medical s.r.o., Na dlouhém lánu 563/11, Praha 6, 16000.

bottom of page